Een glimp van jou

door Holly Miller

Publicatiedatum: 04/08/2020

Prijs: €19.99

Een glimp van jou

Vergroot coverafbeelding

Een glimp van jou

door Holly Miller

Publicatiedatum: 04/08/2020

Formaat:

Prijs: €19.99

Over het boek

Aangrijpend en liefdevol: voor fans van Jojo Moyes en Nicholas Sparks

Zou jij voor liefde kiezen als je weet hoe het afloopt?

Joel is bang voor de liefde en laat niets of niemand te dichtbij komen. Callie werkt in de plaatselijke koffiebar die ooit van haar verongelukte beste vriendin Grace was en probeert ondanks de pijn haar leven weer op de rit te krijgen. Als Callie en Joel elkaar ontmoeten, voelen ze een ongekende aantrekkingskracht en verbondenheid. Het is direct duidelijk: ze horen bij elkaar.

Maar Joel heeft een geheim dat hem al jarenlang verscheurt. En om Callie toe te laten tot zijn leven, moeten ze beiden een hoge prijs betalen. Is Joel nog in staat tot liefde, en zo ja: wat is dan de juiste vorm? Kunnen ze samen het geluk vinden dat ze zo hard verdienen, of is elkaar loslaten de enige optie?

Lees hier een voorproefje

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402705447
  • Publicatiedatum: 04/08/2020
  • Pagina's: 384
  • Prijs: €19.99