Het recept van dromen

door Farina Eden

Publicatiedatum: 08/06/2022

Prijs: €19.99

Het recept van dromen

Vergroot coverafbeelding

Het recept van dromen

door Farina Eden

Publicatiedatum: 08/06/2022

Formaat:

Prijs: €19.99

Over het boek

Het eerste deel in de meeslepende familiesaga rondom de vrouwen van de zeepmakerij, voor lezers van Corinna Bomann en Anne Jacobs.

Het jaar is 1865. Hanna maakt in de zeepziederij van haar vader al op jonge leeftijd kennis met de kneepjes van het zeep maken. Ze heeft talent en frisse ideeën, maar die worden door haar vader weggelachen. Als vrouw maakt ze geen enkele kans om serieus genomen te worden. Dat houdt haar echter niet tegen, en in het geheim ontwikkelt ze nieuwe recepten voor heerlijk geurende zeep.

Wat ze ook geheimhoudt is haar liefde voor Louis, de zoon van de dokter. Als hun relatie door allerlei intriges in gevaar komt en haar broer ernstig ziek wordt, komt haar hele bestaan op losse schroeven te staan. Maar Hanna besluit te vechten – voor haar liefde én voor haar droom ooit een eigen zeepmakerij te hebben.

Het recept van dromen is het eerste deel in de heerlijke nieuwe serie De vrouwen van de zeepmakerij

Lees hier een voorproefje

Lezers op Goodreads:

'Ik heb gesmuld van het liefdesverhaal en ook nog wat geleerd over het leven in de negentiende eeuw.'

'Wow, wat een boek! Ik kijk uit naar het tweede deel!'

'Ik hou van dit soort historische series!'

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402710465
  • Publicatiedatum: 08/06/2022
  • Pagina's: 384
  • Prijs: €19.99