In volle bloei

door Gabriela Gross

Publicatiedatum: 22/02/2023

Prijs: €21.99

In volle bloei

Vergroot coverafbeelding

In volle bloei

door Gabriela Gross

Publicatiedatum: 22/02/2023

Formaat:

Prijs: €21.99

Over het boek

Glamour, geheimen en familie-intriges in de wereld van de cosmetica. Voor de lezers van Maria Nikolai, Tabea Bach en Paula Stern.

Cosmeticabedrijf Glanz is beroemd en succesvol geworden dankzij zijn unieke goudsbloemcrème. De vrouwen van de familie hebben altijd inspraak gehad in het wel en wee van de onderneming, en tegenwoordig wordt het bedrijf geleid door Leonie Glanz, de kleindochter van de oprichter. Voor het aanstaande jubileum laat Leonie een bedrijfskroniek maken, maar daarmee rakelt ze onbewust een deel van het verleden op dat haar grootmoeder Hedi liever zou vergeten…

Wanneer Leonies jeugdliefde Michael ineens weer verschijnt, staat ze voor een nieuwe uitdaging. Omdat de relatie met hem onder dramatische omstandigheden stukliep, is er nog veel oud zeer. Kan Michaels lang bewaarde geheim alles tussen hen veranderen?

In volle bloei is het eerste deel in de nieuwe serie De goudsbloemvilla, waarin we de familie Glanz door de jaren heen volgen.

‘Een geweldige roman die je niet weg kunt leggen, gevoelig en meeslepend.’ Maria Nikolai, auteur van De chocoladevilla

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402711967
  • Publicatiedatum: 22/02/2023
  • Pagina's: 352
  • Prijs: €21.99