De essentie van geluk

De vrouwen van de zeepmakerij 3

door Farina Eden

Publicatiedatum: 29/03/2023

Prijs: €21.99

De essentie van geluk

Vergroot coverafbeelding

De essentie van geluk

De vrouwen van de zeepmakerij 3

door Farina Eden

Publicatiedatum: 29/03/2023

Formaat:

Prijs: €21.99

Over het boek

Liefde, familie en geschiedenis: voor fans van Corina Bomann en Anne Jacobs.

De twintigjarige Emma weet weinig over haar vader Anton, alleen dat hij een zeepmakerij heeft en haar opleiding financiert. Verder hebben ze geen contact en ze probeert zelf haar leven zo goed mogelijk in te richten.

Dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit. Emma en haar moeder lopen gevaar vanwege hun Joodse afkomst. Ze krijgen hulp uit onverwachte hoek, namelijk van Antons vrouw, Helen. Zij wijst de zeepmakerij als onderduikplek aan, waar Emma onder een valse naam aan het werk gaat. Halfbroer Christian is echter een fervent aanhanger van de NSDAP en dreigt de familiebanden in gevaar te brengen…

De essentie van geluk is het slotdeel in de meeslepende familiesaga De vrouwen van de zeepmakerij.

Lezersreacties:

'Ik hou van dit soort historische series!'

'De roman is meeslepend en Eden heeft een fijne schrijfstijl.'

'Ik heb gesmuld van het liefdesverhaal en ook nog'wat geleerd over het leven in de negentiende eeuw.'

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402711981
  • Publicatiedatum: 29/03/2023
  • Pagina's: 352
  • Prijs: €21.99