Over mijn lijk

Vier zaken, vier moordenaars. Eén man kan ze allemaal stoppen…

door Jeffrey Archer

Publicatiedatum: 23/01/2024

Prijs: €21.99

Over mijn lijk

Vergroot coverafbeelding

Over mijn lijk

Vier zaken, vier moordenaars. Eén man kan ze allemaal stoppen…

door Jeffrey Archer

Publicatiedatum: 23/01/2024

Formaat:

Prijs: €21.99

Over het boek

Vakmanschap van een meesterverteller, voor lezers van Ken Follett en Robert Galbraith.

Na de dood van zijn vijand Miles Faulkner staat William Warwick op het punt om te starten bij de afdeling coldcases van de Londense politie. Voordat hij zich echter in een nieuwe zaak stort, gaat hij samen met zijn vrouw Beth aan boord van een luxecruiseschip met eindbestemming New York, voor een mooie vakantie.

Ze genieten op zee van de weelde en glamour van de trans-Atlantische reis. De overtocht wordt echter ruw verstoord als de directeur van de rederij onder mysterieuze omstandigheden overlijdt. En alsof dat nog niet genoeg is, ontdekt William aanwijzingen dat Faulkner nog actief is. Was de begrafenis van de ingenieuze kunstvervalser een list? Aan hoofdinspecteur William Warwick de taak deze zaken op te lossen voordat het te laat is…

Over het werk van Jeffrey Archer:

‘Dit is, zoals het succesauteur Archer betaamt, een vermakelijk en goed geconstrueerd boek.’ HUMO

‘Bevat veel speur- en puzzelwerk en leest heerlijk.’ AD Magazine

‘De koning van de cliffhanger.’ Nederlands Dagblad

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402713626
  • Publicatiedatum: 23/01/2024
  • Pagina's: 320
  • Prijs: €21.99