Op heterdaad

door Danielle Carson

Publicatiedatum: 12/07/2022

Prijs: €7.99

Op heterdaad

door Danielle Carson

Publicatiedatum: 12/07/2022

Formaat:

Prijs: €7.99

Over het boek

Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen.

In Manhattans Upper East Side houden de mannen en vrouwen van de NYPD de stad veilig. Zij zijn het beste dat New York te bieden heeft. New York's Finest is een driedelige steamy romance-serie vol knappe mannen en eigenwijze vrouwen, met een vleugje misdaad en spannende sexy times.

In de ogen van Violet Young is Nick Ryder zeker een van de beste dingen die de stad te bieden heeft. Hij is een van New Yorks knapste rechercheurs én de beste vriend van haar broer Keith. Violet heeft altijd een zwak gehad voor Nick, maar is ervan overtuigd dat ze in zijn ogen alleen 'het zusje van' is. Hun gekibbel en geplaag is niets meer dan dat, toch? Maar dan duikt er een stalker op die het op Violet gemunt lijkt te hebben en benoemt Nick zich als haar persoonlijke beschermer. Als dat maar goed gaat…

Danielle Carson is gek op romance. Haar verhalen op wattpad trokken duizenden lezers en ze is tweevoudig Wattys winnaar in de categorie romance. Haar serie New York's Finest is perfect voor fans van Elle Kennedy, Meghan Quinn en Vi Keeland.

Productspecificaties

  • ISBN: 9789402766592
  • Publicatiedatum: 12/07/2022
  • Prijs: €7.99