Feeling Good 18, 3-in-1 (e-book)

|Connolly, Samantha, Etherington, Wendy, Michaels, Tanya

E-book

€ 9,99
Beschikbaarheid:
Direct leverbaar

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest.
Extra informatie
Deeltitels Pas op, flirtgevaar! / Rode haren, rode rozen / Engel op hoge hakken
ISBN 9789402754926
Aantal pagina's 416
Auteur(s) Samantha Connolly , Tanya Michaels , Wendy Etherington ,
Reeks Speciale uitgaven ,
Verhalen per boek 3 verhalen in 1 boek
Publicatiedatum 26 sep. 2017

Aanvullende productinformatie

Klantenrecensies - 0 Klantenrecensies

You're reviewing: Feeling Good 18, 3-in-1 (e-book)

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering