Boek

€ 8,99
Beschikbaarheid:
Direct leverbaar

Nadat ze haar baan is kwijtgeraakt, is Paige haar eigen evenementenbureau begonnen. Helaas gaan de zaken rampzalig, waardoor ze wel hulp móét vragen aan ICT-miljonair Jake Romano, de beste vriend van haar broer. Probleem is alleen dat ze al jaren verliefd op hem is, wat natuurlijk funest is voor een goede samenwerking.
Boek :
Deeltitels Nachten in New York
ISBN 9789034757999
Dikte (in mm) 25
Aantal pagina's 352
Miniserie Veel liefs uit Manhattan ,
Auteur(s) Sarah Morgan ,
Reeks HQN Roman ,
Verhalen per boek 1 verhaal in 1 boek
Boeknummer 160
Miniserie_deel 1
Publicatiedatum 25 apr. 2017

Aanvullende productinformatie

Auteur van dit boek

Morgan, Sarah

De auteursloopbaan van Sarah Morgan begon toen ze als achtjarige de biografie van haar hamster schreef. Sindsdien heeft ze haar aandacht ietwat verlegd: naar de medische wereld - ze is van oorsprong verpleegster, en in haar verhalen speelt het ziekenhuis nog vaak een rol - maar vooral naar...

Meer over deze auteur

Klantenrecensies - 3 Klantenrecensies

9

Gebaseerd op 4 recensies
  • Op en top romantische feelgood roman!

    Het boek 'Nachten in New York' is een echte feelgood roman, op en top romantisch en perfect voor fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Het boek speelt zich, zoals de titel al zegt, af in New York. Als je al eens in deze mooie stad geweest bent, is het heel leuk om over alle bekende plekken te lezen. Terug naar het boek: wat een leuk boek! Het boek leest heerlijk weg en is zo romantisch! Aan het begin van het boek wordt een en ander over de personages verteld, waardoor je door wilt lezen en meer over hen te weten wilt komen. De personages zijn hip, van deze tijd en eigenlijk heel gewoon. Ze komen in herkenbare situaties terecht, wat het boek heel toegankelijk maakt. Het verhaal is duidelijk, de hoofdstukken zijn niet te lang en niet te kort en elk hoofdstuk begint met een grappige quote van een van de hoofdrolspeelsters. Het boek laat je lang in spanning over hoe het nou afloopt. Loopt het goed af of toch niet? Er is maar één manier om daar achter te komen...

    Femke Kooiman - 12 oktober 2017

  • Heerlijk boek

    Nachten in New York is een heerlijk geschreven boek van Sarah Morgan. Paige woont met haar twee vriendinnen Frankie en Eva in een appartement welke van haar broer Matt is. Matt zelf woont op de bovenste etage. Jake, de beste vriend van Matt, date heel wat vrouwen. Het boek begint ietwat naïef, maar gaandeweg ben ik er toch door gegrepen, en heb ik hem in een ruk uitgelezen. Mocht je op zoek zijn naar een leuk boek voor de donkere dagen, dan is dit zeker een aanrader. Kom maar op met het vervolg.

    Manuela - 10 oktober 2017

  • Weer een heerlijke feel good roman van Sarah Morgan. Als je het boek pakt pakt het je letterlijk. Want wegleggen is geen optie. Scherpe dialogen die elkaar afwisselen met spannende, pikante Scenes. Die niet de hoofdtoon voeren maar mooi in het verhaal pa

    Heel goed boek om niet meer weg te leggen.

    Evelien van As - 10 oktober 2017

Pagina:
  1. 1
  2. 2

You're reviewing: Nachten in New York

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Value