Sinterklaascadeaus onder de 15 euro

Sinterklaas is weer bijna in het land, en dat betekent dat het tijd is om op zoek te gaan naar de leukste sinterklaascadeaus: boeken! Of je nu inspiratie zoekt voor een schoencadeau, je jouw verlanglijstje wilt maken voor lootjes trekken of het perfecte geschenk wilt scoren voor pakjesavond, met deze verhalen voor een mooie prijs zijn er eindeloos veel mogelijkheden om iemand te verrassen. In deze blog delen we sinterklaascadeau-ideeën om van de feestdagen een boekenfeest te maken dat niemand zal vergeten!

Kinderboeken

Fontana Banana van Judith Visser: €10,-


In het slaperige stranddorpje Zanderije woont de kleine Shelly. Voor haar achtste verjaardag wil ze maar één ding: een eigen hond! Maar haar moeder vindt dat maar niks, helaas…
Op een dag wordt bij de magische fontein op het dorpsplein een puppy gevonden: Fontana. Al snel komt Shelly erachter dat Fontana nog bijzonderder is dan ze al dacht. Als hij een banaan heeft gegeten, kan hij namelijk praten. En vliegen! Shelly is de enige die dit weet. Want zoiets bijzonders kun je maar beter geheimhouden, toch?

Wanneer Shelly samen met Fontana op boevenjacht gaat, lijkt het erop dat ze zijn superkrachten niet langer verborgen kunnen houden… Hoe zal dit avontuur aflopen?


Daisy in Love van Jette Schröder: €9,99

De eerste kennismaking tussen Daisy en haar nieuwe buurjongen Floris verloopt niet bepaald goed. Hij maakt een foto van haar terwijl ze net een beschamend beautyritueel uitvoert, en weigert de foto van zijn telefoon te wissen. Daisy is razend! En dan blijkt Floris ook nog eens bij haar op school te zitten, waar hij direct wordt opgenomen in het populaire groepje van de verwaande Juliette. Gelukkig heeft Daisy altijd nog Kim, haar BFF!
Kim haalt haar over om mee te doen aan de Sterrenshow, de grote talentenjacht van hun school. Superspannend allemaal, zeker als blijkt dat ook Juliette zich heeft aangemeld. Gaat het Daisy lukken om haar te verslaan? En aan wiens kant staat Floris eigenlijk?

Max Modderman – Klas op stelten van Matt Stanton: €9,99

Max krijgt altijd, en dan ook echt áltijd, overal de schuld van. Dus ook wanneer er iemand – ieuw! – in het opslaghok heeft gepoept, en dat heeft Max dus écht niet gedaan! Om te bewijzen dat hij heus wel wat kan, doet hij mee aan de verkiezingen voor klassenvertegenwoordiger. Als dat maar goed gaat!

Romantiek

De Waddenliefde-serie van Susan Muskee: €15,- per stuk

Word verliefd op de Wadden met de serie Waddenliefde van Susan Muskee. Elk verhaal bevat een hartverwarmende trope, een zwijmelwaardige love interest én een hoofdpersonage dat meteen je hart verovert. Deze meeslepende feelgoodromans spelen zich af op Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland, Schiermonnikoog en Borkum.

De Ridgewood Hall-serie van Marijke Vos: €15,- per stuk

Ontdek het geheim van Ridgewood Hall in alle drie de delen van deze meeslepende serie.

De Dream Harbor-serie van Laurie Gilmore: €15,- per stuk

Heerlijke cosy small town romance van TikTok-fenomeen Laurie Gilmore.

Belofte maakt schuld van Gillian King: €9,99

Hannah weet het zeker: dit ongeplande weerzien met haar ex Jamie zal op één grote teleurstelling uitdraaien. Niet alleen liet hij haar ooit ongelooflijk in de steek, vervolgens liet hij ook jarenlang niks meer van zich horen. En nu blijkt hij beroemd, vanwege zijn rugbyskills en – toegegeven – zijn goede looks.
Het was dan ook zeker niet Hannahs idee om hem te gaan opzoeken in Engeland. Maar als haar zoon Sem eenmaal iets in zijn hoofd heeft, is er geen houden meer aan. Hannah heeft maar één doel: Sem beschermen. Maar dat blijkt niet eenvoudig wanneer Jamie opeens een rol wil spelen in hun leven. Kan ze hem vertrouwen? En waarom leidt de zeer aantrekkelijke manager van Jamie haar zo af? Zij kunnen elkaar toch ook niet uitstaan? Of wel…

Een schot in de roos van Iris Visser: €15,-

Documentairemaker Floor heeft alles over voor haar baan. Dat is dan ook de reden dat ze ja zegt tegen een klus die ze eigenlijk niet ziet zitten: afreizen naar Schotland om een item te maken over de zoektocht naar haar verdwenen vader Robert.
Helaas is haar rijbewijs door een onhandig voorval ingenomen en moet ze op zoek naar een privéchauffeur. De knappe Schot Owen staat in eerste instantie niet te trappelen om haar in zijn camperbusje mee te nemen, maar heeft zo zijn eigen redenen om Robert op te willen sporen. Wat begint als een komische zoektocht vol tegenslagen, verandert al snel in een avontuur dat Floors leven voorgoed zal veranderen.

Spanning

Na die nacht van Karin Slaughter: €15,-

Vijftien jaar geleden werd Sara Lintons leven volledig op zijn kop gezet toen een avondje uit in een gewelddadige aanval eindigde, die haar wereld uiteen deed spatten. Inmiddels is ze erin geslaagd haar leven weer op te bouwen. Ze is een succesvol arts, verloofd met Will Trent – van wie ze zielsveel houdt – en heeft het verleden achter zich gelaten.
Tot ze tijdens een nachtdienst op de spoedeisende hulp de zwaargewonde Dani Cooper treft met letsel dat akelig veel overeenkomsten vertoont met dat van haarzelf destijds. Terwijl Sara alles op alles zet om het leven van deze jonge vrouw te redden, beseft ze dat het verleden niet voor altijd begraven kan blijven…

De Leidse trilogie van Jeroen Windmeijer: €15,- per stuk

De populairste trilogie van Jeroen Windmeijer: Het Petrusmysterie, Het Pauluslabyrint en Het Pilgrim Fathers-complot.

De vrouw van de serial killer van Alice Hunter: €15,-

Elk huwelijk heeft zijn geheimen…
Beth en Tom Hardcastle zijn de perfecte match. Samen met hun schattige dochter wonen ze in een prachtig huis, en hun huwelijk is een onophoudelijke huwelijksreis. Niets lijkt hun geluk dan ook in de weg te staan. Totdat de politie op een avond bij hen aanklopt. Aangezien Tom merkwaardig laat is voor zijn doen, vreest Beth direct het ergste. Maar de reden van hun bezoek blijkt nog vele malen erger te zijn. De agenten beweren namelijk dat haar man een moordenaar is – een monster dat een weerzinwekkend genoegen beleeft aan het doden van mensen.
Beth is compleet in shock door deze onthulling. Ondertussen wil de politie maar één ding weten: is het echt mogelijk dat de vrouw van een serial killer niets doorhad?

De Repair Club van Charles den Tex: €15,-

John Antink is ex-chef van de geheime dienst. Nu is hij met pensioen en runt hij samen met een paar vrienden een Repair Club, waar ze defecte apparaten herstellen. Op een dag staat er een man voor zijn neus met een kapotte typemachine, een pistool en een opdracht. Die opdracht brengt John in één klap terug naar de tijd dat hij actief was als geheim agent in Oost-Duitsland. Hij beseft dat hij jaren geleden een fout heeft gemaakt, waardoor zijn zorgvuldig opgebouwde leven nu op instorten staat.
De Repair Club komt onmiddellijk in actie om deze fout te herstellen, maar die blijkt groter dan John ooit had kunnen denken. Opeens staat hij voor een bijna onmogelijke opdracht, want hoe repareer je verraad?

De Echoman van Sam Holland: €15,-

Ultraspannende serial killer thriller voor lezers van Daniel Cole (Ragdoll) en fans van de Netflix-serie Mindhunters.
Jessica Ambrose is op de vlucht. Ze wordt verdacht van het in brand steken van haar woning, waarbij haar echtgenoot is omgekomen en haar dochtertje zwaargewond is geraakt. Haar enige hoop is de gewetenloze rechercheur Nate Griffin, die ervan overtuigd is dat ze onschuldig is. Samen proberen ze de ware toedracht van de zaak te achterhalen.
Wanneer er in korte tijd meer verdachte zaken en moorden plaatsvinden, staat de politie voor een raadsel. Dan ontdekken Jess en Nate een link tussen de misdaden: iemand kopieert de moordmethoden van bekende seriemoordenaars uit de geschiedenis. Ze openen de jacht op een dader die zij ‘de Echoman’ noemen en zijn vastberaden hem te stoppen. Maar de Echoman maakt zich alweer op voor een nieuw meesterwerk…

Non-fictie

Booklover, vertel eens van Elma van Vliet: €9,99

Booklover, vertel eens van Elma van Vliet is hét invulboek voor elke boekenliefhebber.
Boeken brengen inspiratie, ontroeren, laten ons lachen en brengen wijsheid. Ze nemen je even mee naar een andere wereld.
Elma van Vliet, auteur van bestsellers als Mam, vertel eens, is van mening dat het lezen en delen van verhalen de wereld een stukje mooier maakt, verhaal voor verhaal.
Voor alle booklovers maakte zij daarom dit boekje, om in te vullen met je favoriete boeken, auteurs en leesherinneringen, als ode aan alle boeken die je al gelezen hebt en de verhalen die nog op je wachten.

Het kan ook nooit normaal van Lieke Hester: €15,99

De bekendste politieagent van Nederland geeft een unieke kijk achter de schermen.
Een zakkenroller aanhouden, een lichaam zoeken in een donkere woning, een slechtnieuwsgesprek voeren, iemand die suïcidaal is proberen te helpen, een reanimatie uitvoeren of een uit de hand gelopen ruzie sussen: Lieke doet het allemaal, en soms zelfs allemaal op dezelfde dag.
Lieke Hester is hoofdagent bij politiebureau Burgwallen in Amsterdam. Ze blogt en vlogt als Liekeschrijft, haalt graag ijskoffie in Amsterdam-Noord en is gek op de reuring van de Wallen. In Het kan ook nooit normaal doet ze een boekje open over haar leven als agent. Haar inspirerende, beangstigende, spannende, grappige en altijd bijzondere verhalen zijn een ode aan haar werk, haar dappere collega’s en alle hulpverleners.

Omringd door idioten van Thomas Erikson: €15,-

De wereldwijde bestseller van Thomas Erikson op basis van vier persoonlijkheidstypes: hoe hen te begrijpen die niet begrepen willen worden?
Welke gedragsstijl is de jouwe? Drijf je collega je tot waanzin met zijn overdreven liefde voor details? Botst het gematigde karakter van je geliefde met je eigen enthousiasme? Sommige mensen beweren dat zij omringd worden door idioten. Zij begrijpen hun collega’s of familie niet, hoe ze ook hun best doen. Als je echter meer inzicht hebt in het gedrag van de ander, en dat van jezelf, kun je beter met de ander communiceren.
Een veelgebruikte methode daarvoor is het aanduiden van gedragsstijlen met kleuren. Ben je bijvoorbeeld rood, dan wil je snel tot de kern van de zaak komen. Heb je voornamelijk gele kanten, dan ben je snel enthousiast, groen staat voor stabiliteit en blauwe eigenschappen hebben te maken met informatie en details. Thomas Erikson leert je om op praktische en eenvoudige wijze dit kleurenschema toe te passen. Omringd door idioten helpt je collega’s, vrienden en familie beter te begrijpen.

Van hart tot hart van De Dalai Lama en Patrick McDonnell: €8,99

Voor fans van De jongen, de vos, de mol en het paard en Grote Panda & Kleine Draak: hét boek om het jaar vrolijk en hoopvol mee te beginnen.
Een klop op de deur onderbreekt de ochtendmeditatie van de Dalai Lama. Als hij opendoet, ziet hij een reuzenpanda staan die vele kilometers heeft afgelegd om hem te ontmoeten. Samen wandelen ze door de bossen en praten ze over grote en kleine dingen in het leven: levenswijsheden die je kijk op de wereld veranderen.
Met prachtige tekeningen van de bekroonde illustrator Patrick McDonnell en poëtische teksten van de Dalai Lama doet Van hart tot hart een inspirerende oproep om onze relatie met de natuurlijke wereld te helen.


Welk boek ga jij cadeau doen met Sinterklaas?